Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 23.02.2018 08:12
  Nepochybuji o upřímnosti názorů slečny či paní Petry. Patří k ...

  Číst dále...

   
 • 22.02.2018 18:32
  Beneš atentát nepotřeboval, naprostý nesmysl, nebyla to jeho ...

  Číst dále...

   
 • 22.02.2018 18:16
  Demokratická diskuse končí, pokud se přechází na hodnocení ...

  Číst dále...

   
 • 22.02.2018 16:48
  Píšete pane Šinágle bez souvislostí. A vy jste chtěl být ...

  Číst dále...

   
 • 22.02.2018 06:24
  Polský vtip: "Víte jak se pozná, že skončila II. světová ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 19:28
  Společnost v červenci 1942 ovládal strach, popravovalo se ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Zpověď Vondráčkové: Chtěla jsem tři děti, ale nebylo mi shůry dáno

Vondrackova HelenaHelena Vondráčková oslaví své jubileum koncertem v O2 Aréně. Dnes už si nehýčká sny a je spokojená, jak věci v životě jsou. Umí je přijímat a je srovnaná s tím, že jí v roli mateřské nebylo shůry dáno. Své vztahy s partnery si musela prosadit navzdory přání rodiny.

Zdroj: https://ona.idnes.cz/helena-vondrackova-0ar-/spolecnost.aspx?c=A180112_232631_spolecnost_jup

V rozhovoru se paní Vondráčková odhalila. Sklízí co zasela, co vyplouvá stále více na povrch. O to více se snaží vykreslovat obraz, který má ke skutečnosti opravdu hodně daleko. Dostala se do světa nenávisti k rodině, bývalým přátelům a kamarádům. Nyní to vyplouvá stále více na povrch. Tyto zoufalé rozhovory to už nezachrání. Úvahy a sebejistota, že si může dělat cokoliv, že je šťastná, dost smutné, čiré pokrytectví. Má co si přála – je pátou v řadě manželek svého muže. Je s ním nejdéle, pravda také nejbohatší z nich, resp. zřejmě byla… V diskusi jí to dávají čtenáři nepokrytě najevo...

Diskuse k článku

No nevím, myslím, že kdyby nad tím soudem mávla rukou a řekla si, že v životě přišla o víc a že jí za to nestojí špatné vztahy s lidmi, kteří ji (také) pomohli nahoru... no nevim no, cítím tam nenažraného manžela ala "Helenko, nebuď přeci blbá, tady jde o princip". A přes to by se měl,dle mého skromného názoru, "národní poklad" umět přenést.

* * *

Teda sorry, ale udělat ze 70 letý báby pomocí fotoshopu 40citku, je za hranou. A btw. tu vyprodanou Arénu zaplní najatí komparsisti? No nic.

* * *

Tak spokojená se životem a přijímat věci tak jak přijdou jó? Do toho mi nějak nesedí ta její rakovina žalob a otravování života všech ostatních, většinou kvůli malichernostem. Já bych si o pí. Vondráčkovou neopřel ani kolo.

* * *

Článek jsem nečetl. Jen mě zaujal popisek "Helena Vondráčková v kánoi" u toho žlutého kajaku. :-) Jestli je v tomto duchu celý článek tak potěš koště.

* * *

No: na podzim jsem nejdřív nevěřil vlastním očím, že opravdu čtu na plakátech ke koncertu "Helenky" přelepy "Zrušeno pro nezájem". Ale jak se ukázalo, četl jsem správně. Ostatně již dávno jsem začal při jejích písničkách vypínat rádio. Za ta léta po krk ..

* * *

Tak ta fotka - to už je hotové dílo umělce k vystavení do galerie... Jsou zpěvačky, které toto ve staří nikdy nepotřebovaly a potřebovat nebudou, neboť je národ bude vždy považovat za krásné dámy, kdy ta krása vyzařuje z duše a nemusí být naplácána na ksicht... viz Hegerová, Rottrová, Kubišová...

* * *

Asi zpívá hezky, ale lidsky za moc nestojí. Celý její život je o penězích a kariéře a k tomu jejímu chování zcela jistě negativně přispěl její současný manžel.

* * *

Helenko, pkud by jsi nestridala "partnery" jak ponozky, tak bys deti mit mohla. V jinem rozhovoru jsi to pred casem omlouvala tim, ze jsi dala prednost kariere, tak nam nelzi, nebo si priste zvol jen jednu verzi!

* * *

Jak by řekla moje babička: Zezadu lyceum, zepředu muzeum.

* * *

Tento rozhovor může být vnímán dost rúzným způsobem.

1. Člověk nezasvěcený by mohl slzy ronit, jakým příkořím si tato krásná mírumilovná žena prošla.

2. Člověk znalý fakt a historie má potíže tento blábol v klidu vůbec dočíst. Kubišová by se jí ještě měla omluvit ... Vondráčková, promiňte, jste opravdu mravní odpad společnosti, můžete si na ten ksicht nakydat cokoliv a sehnat nejúžasnějšího žurnalistu na krásné mírumilovné rozhovory, ale tento mravní hnůj je ve Vás uvnitř, ten ze sebe nedostanete...

* * *

Kalousek bere zpátečku: Příspěvek o Vondráčkové jsem stáhl, nechci se hádat

 

J.Š.16.1.2018

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)
Share

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama