Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 23.02.2018 11:06
  Привет всем участникам форума! Класный у вас сайт Нашел ...

  Číst dále...

   
 • 23.02.2018 09:39
  1767, inciso III), a partir de que interditos.

  Číst dále...

   
 • 23.02.2018 08:12
  Nepochybuji o upřímnosti názorů slečny či paní Petry. Patří k ...

  Číst dále...

   
 • 22.02.2018 18:32
  Beneš atentát nepotřeboval, naprostý nesmysl, nebyla to jeho ...

  Číst dále...

   
 • 22.02.2018 18:16
  Demokratická diskuse končí, pokud se přechází na hodnocení ...

  Číst dále...

   
 • 22.02.2018 16:48
  Píšete pane Šinágle bez souvislostí. A vy jste chtěl být ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Další truchlivé téma

Jurkovic KamilObyčejný vojenský lékař MUDr. Kamil Jurkovič vypozoroval, že nádorové bujení souvisí s činností štítné žlázy a na tom založil léčbu. V r.1997 to publikoval. Uvádí Fortyn Karelasi 500 vyléčených pacientů…

Zaslechl jsem, jak naši politici zdůrazňují nejlepší vztahy se slovenskými. To mi připomnělo, že počátkem třetího tisíciletí v r. 2001 mohla být Česká republika proslavena světovým prvenstvím v léčbě rakoviny, kdyby se byli našli lékaři charakterní a hrdí na naše  národy a stát a ne zbabělci strachující se o svou kariéru.

Totiž, to, co Česko má ve Fortýnovi, to Slovensko má v Jurkovičovi. Fortýn metodu objevil, kdežto Jurkovič ji vymyslel. Obě jsou geniálně jednoduché a účinné. Jurkovičova bez jediné kapky krve, pracuje s léky, jako chemoterapie, ale bez škodlivých účinků na pacienta.

MUDr. Kamil Jurkovič z Trenčína, ani profesor a doktor věd, ani pracovník ohromného vědeckého ústavu, kde po desetiletí již marně vymýšlejí lék na rakovinu, ale obyčejný vojenský lékař. Vypozoroval, že nádorové bujení souvisí s činností štítné žlázy a na tom založil léčbu. V r.1997 to publikoval. Uvádí asi 500 vyléčených pacientů ...atd.

Když v r.2001 Svaz pacientů ČR za organizace p. Martina Tlustého a ohromné podpory p. primátora Prahy Kasla pořádal v sálech magistrátu semináře, byl tam také pozván i Jurkovič. Po domluvě s ním se mohlo konstatovat, že přispěním obou metod se mohla vyléčit skoro každá rakovina.

Pak byl na Slovensku ustaven svaz pacientů, dokonce žádali našeho předsedu Luboše Olejára (Slovák) o předsednictví a dostali truchlivý nápad požádat Slovenské ministerstvo zdravotnictví o povolení Jurkovičovy matody. Léčení zatím probíhalo v tichosti a začaly se dít věci !

Nejdříve Státní ústav pro kontrolu léčiv ukončil výrobu nejdůležitějšího léku Trypsinu s odůvodněním, že nebyl vyráběn pro léčbu rakoviny (zoufalí pacienti si lék opatřovali za mnohem horších podmínek v cizině)  a zanedlouho byl na Slovensku zinscenován s Jurkovičem soudní proces na žalobu poškozeného pacienta a Jurkovičovi byla činnost pozastavena (konec).

Jestli pan doktor Jurkovič ještě žije (byl mladší Fortýna), trpí jistě frustrací nad zoufalstvím pacientů, kterým by mohl a nemůže, jako tomu bylo u Fortýna, pomoct !!

 

S Truchlivým pozdravem          

Roman Honzátko, 13.3.2017

P.S.

Dr. Ing. Vladimír Kalina navštívil všechny postižené lékaře po zákazu obou metod, objeví se to také v jeho knize. O dr.Jurkovičovi mi řekl, že ho zastihl nemocného, takže neměl sílu dlouho debatovat. Nevím, kdy to bylo.

* * *

MUDr. Karel Fortýn, autor objevu století v boji proti rakovině, řekl Právu: „Vytýkali mně, že mi lidi neumírají.“

 

Jan Šinágl, 19.3.2017

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)
Share

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama