Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 19.11.2017 16:17
  Pan Godzila jednak není práskač jako pan Šinágl, jednak na ...

  Číst dále...

   
 • 19.11.2017 08:30
  Divím se, že pan Dvořák, alias pan Godzila, nepodá sám podnět ...

  Číst dále...

   
 • 18.11.2017 19:05
  Jasně, udávat se nemá, ale hlásit se to musí! Hlavně, že ...

  Číst dále...

   
 • 18.11.2017 13:53
  Bohužel je stále dost lidí, kteří nerozlišují mezi udavačstvím ...

  Číst dále...

   
 • 18.11.2017 13:26
  Ještě napište, pane Šinágl, že by zrovna Vám, pro kterého ...

  Číst dále...

   
 • 18.11.2017 08:25
  Rozhorčených je jistě mnoho, ale kdo sám koná a naplní svoji ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

ČSSD to roztočila

Chovanec a pistoleJe to už první ovoce "chýrečné" cizí poradenské agentury, specializované na předvolební boj o hlasy spící většiny veřejnosti? Nebo to politici CSSD v čele s Chovancem stačí zatím produkovat sami?

Nejprve něco, co vypadá jako mimo volby a není to mimo volby. Chovanec ví, že ve veřejnosti je souhlas s ozbrojováním. I využije nákupu dlouhých zbraní pro policii tak, že uvede souvislost se střílením v Uherském Brodě. Ano, kdo nepřemýšlí nad zprávou, ten to přijme pozitivně. Mám tu smůlu, že raději přemýšlím, než dojdu k závěru. Případ Uherský Brod rozhodně není něco, čím bych zdůvodňoval nákup samopalů. Těm podělaným policistům, kteří v chodbě u dveří do "vystříleného" pohostinství čekali, až dojede "posila" z Brna autem(!), by nepomohly samopaly. Ani velkorážný kulomet 12,7 mm proti letadlům, by nepomohl těm poseroutkům, co se báli v zájmu záchrany raněných lehnout třeba na zem, koutkem dveří u podlahy se podívali, co dělá střelec a případně ho, hned z toho místa, zastřelili. Kdoví, kolik lidí v sále dodýchalo bez pomoci, protože asi hodinu jim "pomáhat a chránit," nepomohli, aniž je chránili.

Tak, pane Chovanče, chce to vyřadit z policejního sboru "poseroutky", kteří v kritickém okamžiku nejsou ochotni ani nepatrného rizika pro střelbou poraněné lidi. Takhle prodaná předvolební sebechvála u mne nezabere. I když připouštím: u většiny spící veřejnosti, jež nepřemýšlí, zabere docela dobře. Dodá Vám pár hlasů lidí, jaké socdem potřebuje. Slepé a hluché. Praecipue censeo: Ostatně soudím, že politické strany musejí být zničeny.


6. 2. 2017   Vrbík, Zlín

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama