Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 20.09.2017 15:33
  Můj přítel má syna a nedávno o sobě řekl že je sociopat,že ...

  Číst dále...

   
 • 20.09.2017 14:55
  For zbabělý Jenyš: :-))) myslím, že k tobě, posero, už není co ...

  Číst dále...

   
 • 20.09.2017 08:28
  Vážený pane Černý, zkuste připustit i myšlenku, že to může ...

  Číst dále...

   
 • 19.09.2017 23:27
  Cihláři, ty kluku zoufalá, spadla ti asi cihla na hlavu nebo ...

  Číst dále...

   
 • 19.09.2017 17:09
  For: Jenyš :-))) Ale nepovídej, kulíšku? Umíš číst blbe nebo ...

  Číst dále...

   
 • 19.09.2017 16:52
  Kdybys ty pedofilní zvrhlíku nebyl posraný jako byl Šinágl ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Ústavní soud 19. 9. 2017 v 9:30 - Stačí za nezákonné věznění náhrada nemateriální újmy formou omluvy?

… Stěžovatel v ústavní stížnosti poukazuje na to, že řadě osob v obdobném právním postavení náhrada nemateriální újmy byla soudními rozsudky pravomocně přiznána a byla vyplacena. Stěžovatel se prostřednictvím ústavní stížnosti domáhá zrušení usnesení Nejvyššího soudu a rozsudku Městského soudu v Praze pro rozpor s jeho právem na soudní ochranu podle čl. 36 odst. 1 Listiny základních práv a svobod, právem na spravedlivý proces podle čl. 6 odst. 1 Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod, a právem na odškodnění podle článku 36 odst. 3 Listiny a podle čl. 5 odst. 5 Úmluvy. …

Tuto spornou otázku bude muset v případě Vladimíra Waise, nar. 1933, z Ústí nad Labem znovu posoudit Ústavní soud ČR. Ten tak učinil již v roce 2012, ale nyní se mu věc vrátila znovu na stůl. Podrobnosti k případu přinášejí webové stránky Ústavního soudu ČR www.usoud.cz:

Vyšla kniha o úspěšné metodě léčbě rakoviny MUDr. Karla Fortýna!

Kalina kniha aversVítězství nad rakovinou - dlouhý ignorovaný průlom. Kniha popisuje okolnosti objevu z roku 1957 a zkušenosti MUDr. Karla Fortýna a jeho základní vědecký význam v bojiFortyn Karel proti rakovině.

Vážení, doporučuji Vaší pozornosti nově vyšlou knihu Vladimíra Kaliny „Dobytí rakoviny - dlouho ignorovaný průlom“ o úspěšné metodě MUDr. Karla Fortýna léčby rakoviny, kterou objevil již před 60 roky a je dosud stále odborníky opomíjena. Pod tlakem veřejnosti bylo již v roce 2001 nakročeno ke klinickým testům a naše medicína se mohla stát velmocí v léčbě rakoviny, avšak vše dopadlo jinak a proč? O tom se dočtete v doporučované knize, mimo dalších závažných informací o možné úspěšné léčbě rakoviny, na 340 stranách. Kniha je napsána anglicky. Informace o jejím objednání naleznete na: www.atid-cancertherapy.com - nejschůdnější dodání se pořídí přes Libry.

Irma, hurikán století vzniklý na Kanárských ostrovech, dosáhl Karibiku, v neděli zasáhne USA

Hurikan IRMAHurikán Irma s nejvyšším 5. stupněm nebezpečnosti, vichrem o rychlosti 280 km/hod. a průměrem 200 km vzniklý už před pěti dny na Kanárských ostrovech lze sledovat živě na unikátní mapě světa. Zatím se přesunul přes celý Atlantik na západ a dnes ve středu ráno dosáhl ostrovů Karibiku. Jako první smetl Barbudu (Závětrné ostrovy). Míří pak na další karibské státy, hlavně na Kubu a poté i na Floridu. Na ní dorazí v plné rychlosti v neděli v noci. Nad pevnou zemí začne jeho obrovský vír bez kontaktu s mořem ztrácet rotaci a v úterý se nad Georgií po dvoutýdenní cestě Atlantikem rozplyne. Následky budou značné.

Viz živá mapa deště a větru v Karibiku na : https://www.windy.com/distance?rain,20.499,-70.071,6  

Dopis obětí konkursních podvodů ministru Pelikánovi

Dopis 1 Sedlak Pelikanovi 310717… Vážený pane ministře, dovoluji si Vám sdělit následující, pokud je pravdivé tvrzení oddělení justičního dohledu, že role Ministerstva spravedlnosti v oblasti přidělováníDopis 2 Sedlak Pelikanovi 310717 soudců jednotlivými soudy k doručeným návrhům je evidenční a metodická, pak se autorovi dopisu spolu s ostatními členy Občanského sdružení „Oběti konkurzního podvodu“ nabízí dotaz, kdo provádí dohled na základním článkem č.38 odst.1 zákona č.2/1993 sb. a komu tento stav, nedodržování základních práv a svobod vyhovuje. Členům sdružení a slušným občanům rozhodně ne, neboť ve své podstatě vylučuje spravedlivý proces a ohrožuje právní stát. …

Vážený pane Šinágl,

pozorně čtu Vaše internetové články a prožívám je. Nemusím se všemi názory souhlasit, ale s tím, co se v naší společnosti děje po tak zvané sametové revoluci, bezvýhradně souhlasím. V minulosti jsem Vás oslovil se svou kauzou STEKO, můj text jste uveřejnil. S té kauzy jen připomenu bolševickou rodinu Komárků z Hodonína. Doba po pojmenované revoluci má své vítěze a poražený. Bohužel před revolucí i po revoluci stále mezi poraženými. Inkviziční procesy, nikým nekontrolované, porazí na přání kohokoliv a zvláště, když mezi prodejnými soudci jsou nadále pamětníci honu na třídní nepřátelé.


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama