Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 20.08.2017 01:41
  I lost 30 lbs and am very pleased with myself.

  Číst dále...

   
 • 19.08.2017 21:52
  Low - You will stop playing before you fill out the game.

  Číst dále...

   
 • 19.08.2017 21:04
  Komouš podporuje komouše! Oba si však hrají na antikomunisty ...

  Číst dále...

   
 • 19.08.2017 18:40
  Natural dietary fats were never unhealthy.

  Číst dále...

   
 • 19.08.2017 17:19
  Jeste k tomu dodam - nebudme lhostejni k utrpeni jinych.

  Číst dále...

   
 • 19.08.2017 17:10
  Presne tak, doba jednoho spravneho nazoru skoncila, takze ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Martin Michal podává další trestní oznámení na Jana Šinágla

Michal Martin cerny

Aktualizováno 30.6.2017: Exekuce č. 4 – částka už dosáhla 489.312,50 Kč…

Martin Michal podává další trestní oznámení na Jana Šinágla

Aktualizováno 16.6.2017: Tři podněty ministru spravedlnosti ČR Robertu Pelikánovi k nápravě flagrantního selhání české justice a policie

Aktualizováno 13.6.2017: Třetí exekuce ze dne 9.6.2017- Pokud by soudy a exekutoři použili stejná měřítka jako na mne i na ostatní publicisty a novináře, museli by také nakonec skončit v exekuci. Nedělají nic jiného. O některých závažných kauzách s celospolečenským dopadem, si napsat nedovolí, ačkoliv by měli. Přečíst o nich si můžete pouze na tomto webu. Svoboda slova je zaručena Ústavou ČR. Cenzura je zakázaná.  

Je vskutku podivné, že ten, kdo by měl být mnohem spíše sám vyšetřován za svoje chování v minulosti i dnes, podává neustále trestní oznámení na kdeco a kdekoho už roky, z drtivé Sinagl Jančásti neúspěšná, přitom se k soudům sám nedostavuje, což by každý u člověka, který bojuje za pravdu a spravedlnost, očekával. Dne 30.5.2017 jsem obdržel od PČR Beroun Výzvu k podání vysvětlení podle § 158 odst. 7 trestního řádu. Předmětem podání vysvětlení bylo. Martin Michal – podnět k prošetření. Jedná se o další nesmyslnou žalobu na moji nezávislou práci publicisty, kterou dělám v rámci Ústavy ČR a svobody slova a médií, kdy poukazuji na podivné a podezřelé aktivity různých subjektů ať už politických, nebo ekonomických kauz.

Agentura MM (AMM) poslala dokonce jako jeden z podnětů na stíhání mé osoby upozornění pro podporování genocidia, podanou Martinem Michalem, Helenou Vondráčkovou a prezidentem Zemanem oceněným politickým vězněm Bohuslavem Hubálkem. V současné době se aktivita AMM stupňuje. Na moji osobu jsou nařízeny již dvě exekuce na základě rozhodnutí soudu o tom, že nesmím psát o věcech týkajících se právě agentury MM.  Nejedná se tedy o žádný finanční dluh, který by mohl exekutor vyžadovat. Naopak se mi zakazuje soudním rozhodnutím pokračovat v mé práci nezávislého  publicisty a poukazovat mj. i na  amorální snahy AMM.

Ačkoliv mi trestní řád umožňuje vysvětlení odmítnout, využil jsem této možnosti velmi rád. Protokol jsem sepisoval 4 ½ hod. Bohužel ho nemohu v této fázi zveřejnit, jinak bych porušil zákon. Vůbec nevylučuji, že bude následovat další stížnost, trestní oznámení či třetí exekuce i za těchto pár řádek. V podstatě jsem PČR vyvrátil všechna vznesená, nesmyslná podezření v podnětu a zadokumentoval minulost Martina Michala se všemi souvislostmi a podrobnostmi až po dnešek. Takže mi nezbývá než touto cestou panu Michalovi poděkovat, že mi svoji příkladnou snahou a bojem za spravedlnost a dobré mravy umožnil i z mé strany k nim přispět. Je nyní jen na PČR, koho se rozhodne vyšetřovat a koho ne na základě veřejně známých skutečností. Mně nezbývá než jí popřát v této nelehké době – i pro policii – mnoho zdaru! O dalším vývoji budu v rámci zákona širokou veřejnost informovat.

Doporučuji si poslechnou výpověď bývalého partnera Martina Michala z firmy Air Central pana Miroslava Stiebala - viz odkaz níže, jehož autentická zpověď směrem k Martinu Michalovi hovoří za vše…

 

Jan  Šinágl, 12.6.2017

* * *

Diskutujte: Tam, kde jiní mají svědomí, nemají nic

#1 Martin Michal 2013-04-08 21:33

Technologicka Revue: Paní Stout, kdo je sociopat? Martha Stout: sociopat je osoba, která nejen že lže, ale u které patří lhaní k životnímu stylu. On nebo ona je člověk, který nezná žádnou lítost - bez ohledu na to, zda něco udělala špatně. Sociopat nepřebírá žádnou odpovědnost, ať už za jiné lidi, věci, nebo sebe samého. Současně jsou sociopati často povrchní a velmi okouzlující. Pod tímto povrchem jsou chladnokrevně bezohlední, bezcitní, neznají žádné skutečné citové pouto k ostatním lidem. Problém je, že mnoho lidí snadno sociopatům podlehne.
Konečně definice pana šefredaktora Šinágla.

P.S.

Bohužel PČR není schopna ani za 5 měsíců zjistit podle IP sídlo počítače, případně identitu autora textu. Ti co znají pana Michala roky, nepochybují, že je autorem textu výše on. J.Š.

* * *

Kauza jednoho z největších daňových podvodů pokračuje, ale už bez zjevného zájmu médií a veřejnosti !

Nahrávat jednání soudu se zakazuje

Za zveřejnění odkazu na jiný web - blokace Šináglova bankovního konta, exekuce domu a pozemku!

Otevřený dopis Jana Šinágla Martinu Michalovi na You Tube

* * *

Otřesná výpověď Mgr. Miroslava Stiebala o jeho bývalém obchodním partnerovi ve firmě Air Central „JUDr.“ Martinu Michalovi…

* * *

Aktualizováno 14.6.2017

Příkazy exekutora jsou nepřezkoumatelné, neukazující konkrétně, kde mělo být porušeno usnesení KS Praha. Kolik znáte exekucí, kde se udělují příkazy k finanční úhradě a neříká se konkrétně za co? To je typické pro Mgr. Janu Gavlasovou, které je často u soudů připomínáno, že obviňuje paušálně, ne konkrétně ve víře, že „moře slov“ mohou být důkazem. Podobně nyní jedná i exekutor Mgr. Jan Beneš. Přečetl jsem znovu všechny články vydané po usnesení KS Praha ze dne 27.1.2017. Není tam nic co by dokazovalo jeho porušení, jen uplatňuji svobodu slova a tisku, jako ostatní média v rámci dobrých mravů, platných zákonů a Ústavy ČR. K tomu patří i odkazy na jiné weby, zdroje či vyjádření jiných osob. Cituji z usnesení:

* * *

Usnesení soudu I. stupně se v části, jíž bylo rozhodnuto o zdržovacích nárocích žalobců, m ě n í tak, že žalovaný j e  p o v i n e n :

a) zdržet se tvrzení či spekulací o tom, že mezi žalobkyní a) a žalobcem c) probíhala či probíhá milostná či sexuální korespondence a zdržet se zveřejňování textů či jejich částí, které by takto byly označovány či charakterizovány, ať už svým názvem či svým obsahem.

b) zdržet se tvrzení či spekulací o tom, že žalobce c) vedl milostnou či sexuální korespondenci s více ženami a jednou z těchto žen je také žalobkyně b) a zdržet se zveřejňování textů či jejich částí, které by takto byly označovány či charakterizovány, ať už svým názvem či svým obsahem.

c) zdržet se tvrzení či spekulací o tom, že žalobce c) je otcem nezletilého dítěte žalobkyně a) a zdržet se jakýchkoli zásahů do soukromého a rodinného života žalobkyně a) zveřejňováním tvrzení či spekulací o soukromém životě a rodině žalobkyně a).

d) zdržet se tvrzení či spekulací o tom, že žalobce c) podvádí žalobkyni d) s jinými ženami a tvrzení a spekulací o jejich totožnosti.

* * *

P.S.

Proč je asi taková snaha a zájem nepsat právě o údajném milostném vztahu Mgr. Jany Gavlasové a Martina Michala, o údajně nemanželském dítěti paní Gavlasové, které má údajně jméno Michal a které nemá údajně v matrice uvedeno jméno svého otce? J.Š.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.43 (14 Votes)
Share

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kalendář událostí

so srp 26 @21:00 -
Hrad Točník. pozvánka na koncert v hradní kapli
st zář 06 @08:30 -
MS Praha: Alter, ALBA a.s., Česká republika
so zář 09 @10:00 -
Šumava: Zhůří...

Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama