Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 24.03.2018 01:10
  складские остатки это http://ckpiz.info/page/skladskie-ostatki-eto/ ...

  Číst dále...

   
 • 23.03.2018 21:52
  Moved Permanently https://pravdozor.net - Click here...

  Číst dále...

   
 • 22.03.2018 17:49
  Dva dny jsem se trápil kašlem. Různé čaje, výsledek nulový. Pravá ...

  Číst dále...

   
 • 22.03.2018 14:06
  Oni si spletli Českou republiku s Čečenskou republikou.

  Číst dále...

   
 • 22.03.2018 12:38
  Stále hledám ruské muzeum, kam jeden z Putnovy družiny a ...

  Číst dále...

   
 • 22.03.2018 12:26
  Divné přátele má náš prezident, Putina s jedem a likvidací ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Soudce MS Praha JUDr. Pavel Slavíček, bývalý člen KSČ, považuje za diskriminační, když by bývalý komunista nesměl soudit komunisty!

KSCM_NSDAPŽaloba na ochranu osobnosti na Haló Noviny, ve věci podjatosti soudců, zamítnuta. Smysl pro morálku chybí zcela, sebereflexe toho, co udělali, když do KSČ vstoupili, nulová.

Moje první žaloba na poslance za KSČM Miroslava Grebeníčka st. skončila úspěšně. Druhá už neúspěšně. V první rozhodoval bývalý ústavní soudce JUDr. Miloš Holeček, nebyl členem KSČ. Při této žalobě na Haló Noviny, resp. vydavatelství FUTURA a.s., „hlásné trouby“ KSČM, rozhodovali vždy soudci, kteří byli členy KSČ. Domnívám se proto, že mi bylo upřeno právo na spravedlivý proces, zaručené Ústavou ČR, díky podjatosti soudců na všech dosavadních soudních stupních.

MSP-Futura-prg_080313Vnímám to stejně, jako kdybych po II.světové válce žaloval vydavatelství deníku NSDAP a soudil mne soudce, který byl také členem NSDAP. Tuto zřejmou, mnohostupňovou podjatost opět soud neuznal, nezbude mi než se odvolat. Není přece možné, aby žalobu na ochranu osobnosti deníku zločinecké organizace KSČM, která se od své zločinné minulosti není ochotna stále plně distancovat, rozhodovali pouze soudci, kteří v minulosti svým členstvím v KSČ morálně zcela selhali a tento zločinný režim podporovali. Soudce, který nepřizná svoji podjatost jako bývalý člen KSČ, ve věci týkající se člena komunistické strany, jen potvrzuje svoji pokračující bezcharakternost. Na konci jednání a rozsudku jsem to  okomentoval – i jménem všech obětí této zrůdné ideologie! Smutné, že se nedostavil ani jeden zástupce médií a nikdo z řad veřejnosti, tedy ani nikdo z těch, které po léta u soudů svoji účastí a svým zpravodajstvím podporuji.

MS Praha jednání ve věci žaloby na Haló Noviny a  vydavatelství FUTURA – 8.3.2013

Vynesení rozsudku soudcem JUDr. Pavlem Slavíčkem – 8.3.2013

Nepřítel spravedlnosti – pochopitelně nespravedlnosti, resp. současné „spravedlnosti“, omlouvám se za chybu. Jednání proběhlo symbolicky v den inaugurace Miloše Zemana prezidentem a výročí bitvy u Sokolova. Pochopitelně, že v jeho inauguračním projevu nezaznělo ani slovo o KSČM – více k tématu zítra v mém článku.

Ve věci trestných oznámení na moji osobu podaných dokumentaristou Martinem Vadasem a Agenturou MM, které skončily u PK Hořovice, byly obě přestupková řízení v symbolický den výročí „vítězného února“ 25.2,2013, zastavena.

Ve věci trestního oznámení Martina Vadase jsem převzal text politického vězně Jiřího Kubíka, se kterým se ztotožňuji. Pan Vadas pracoval v Armádním filmu, studoval v Paříži, zatímco Jiří Kubík si „užíval“ vězení v jednom z nejhorších komunistických koncentráků v Minkovicích u Liberce – o tom samozřejmě Armádní film nenatočil ani metr filmu!

Rozhodnutí ve věci trestního oznámení Martina Vadase – 25.2.2013

Rozhodnutí ve věci trestního oznámení Agentury MM – 25.2.2013

Obě se stejným zdůvodněním: … bylo dne 18. 2. 2013 dle § 76 odst. 2 citovaného zákona zastaveno, neboť sankce, kterou lze za přestupek uložit, je bezvýznamná vedle trestu, který bude podle očekávání uložen obviněnému z přestupku za jiný čin v trestním řízení.

Podle PK Hořovice jsem už předem odsouzen ve věci žaloby pro mé údajné popírání genocidia Helenou Vondráčkovou, Martinem Michalem a Bohuslavem Hubálkem?

OS Beroun žalobu už mezitím zrušil, nicméně státní zástupce JUDr. Josef Šebek podal stížnost ke KSZ v Praze. Politická objednávka nebyla zřejmě ještě vyřízena podle představ…?! Uvidíme, osobně si veřejné projednávání tohoto skandálu přeji. Jedná se o ústavou zaručené právo na svobodné vyjádření názoru a pravdu o naší nedávné minulosti, která stále nechce být mnohými slyšena.

 

Jan Šinágl, 9.3.2013

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama